KAMBARIAI

Detaliau apie mūsų siūlomus apgyvendinimo variantus

Vienviečiai kambariai

Vienvietis kambarys skirtas vienam asmeniui. Nedidelis, jaukus kambarys su 120 cm lova, bevieliu internetu, plokščiaekraniu televizoriumi, virduliu, mini staliuku, arbatos puodeliais, vonia/dušu, WC, plaukų džiovintuvu, rankšluosčiais, chalatu.

REZERVAVIMAS

Dviviečiai kambariai

Stilingai dekoruoti kambariai su dvigule arba dviem viengulėmis lovomis. Kiekvienas kambarys turi bevielį internetą, plokščiaekranį televizorių, virdulį, mini staliuką su kėdėmis, arbatos puodelius, vonią/dušą, WC, plaukų džiovintuvą, rankšluosčius, chalatus. Keli dviviečiai numeriai turi mini šaldytuvus.

REZERVAVIMAS

Triviečiai kambariai

Jūsų patogumui siūlome apsistoti erdviame triviečiame kambaryje su viena dvigule arba 2 viengulėmis lovomis bei papildoma viengule lova. Kambarys skirtas šeimoms su vaikais. Taip pat yra galimybė pastatyti vaikišką lovytę. Kambariai turi bevielį internetą, plokščiaekranį televizorių, virdulį, mini staliuką su kėdėmis, mini šaldytuvus, arbatos puodelius, vonią/dušą, WC, plaukų džiovintuvą, rankšluosčius, chalatus.

REZERVAVIMAS

Erdvi mansarda su privačia terasos zona

Tai nestandartinis kambarys. Siūlome apsistoti unikalioje, išskirtinėje erdvėje – mansardoje. Erdvus, 75 kv. numeris su privačia terasos zona, iš kurios atsiveria senamiesčio ir ežero vaizdas. Tai kambarys skirtas šeimoms ar draugų grupėms, norintiems apsistoti kartu. Mansardoje rasite 1 dvigulę lovą ir 4 vienvietes lovas, bevielį internetą, plokščiaekranį televizorių, virdulį, mini staliuką su kėdėmis, mini šaldytuvą arbatos puodelius, vonią/dušą, WC, plaukų džiovintuvą, rankšluosčius, chalatus, kondicionierių.

REZERVAVIMAS

Privatūs apartamentai su terasos zona į kiemelį

Šis numeris išsiskiria savo privatumu ir erdve. Svečių namai „BOHEMA“ siūlo 40 kv. ploto apartamentus su atskiru įėjimu, kurie Jums leis pasijusti lyg namuose. Įrengti du kambariai: miegamasis su dvigule lova, spinta, kosmetiniu stalu ir poilsio zona su išskleidžiama sofa, kavos staliuku, bei nedidele virtuvės zona. Apartamentai turi bevielį internetą, plokščiaekranį televizorių, virdulį, kavos aparatą, reikiamus indus virtuvėje, vonią/dušą, WC, plaukų džiovintuvą, rankšluosčius, chalatus.

REZERVAVIMAS