PRIVATUMO POLITIKA

BOHEMA privatumo politika

BOHEMASPA, kurį galite rasti iš https://bohemaspa.lt, vienas iš pagrindinių mūsų prioritetų yra lankytojų privatumas. Šiame privatumo politikos dokumente pateikiama informacijos, kurią renka ir įrašo BOHEMASPA, tipai ir kaip mes ją naudojame.

Jei turite papildomų klausimų arba norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis.

Ši privatumo politika taikoma tik mūsų internetinei veiklai ir galioja mūsų svetainės lankytojams, atsižvelgiant į informaciją, kuria jie dalinosi ir (arba) renka BOHEMASPA. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai neprisijungus arba per kanalus, išskyrus šią svetainę.

Sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis.

Renkama informacija

Asmeninė informacija, kurios jūsų prašoma pateikti, ir priežastys, kodėl jūsų prašoma pateikti, bus jums aiškiai paaiškintos tuo metu, kai prašome pateikti jūsų asmeninę informaciją.

Jei susisieksite tiesiogiai su mumis, galime gauti papildomos informacijos apie jus, pvz., jūsų vardą, el. pašto adresą, telefono numerį, pranešimo turinį ir (arba) priedus, kuriuos galite mums atsiųsti, ir bet kokią kitą informaciją, kurią galite pateikti .

Kai registruojate paskyrą, galime paprašyti jūsų kontaktinės informacijos, įskaitant tokius dalykus kaip vardas, įmonės pavadinimas, adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris.

Kaip naudojame jūsų informaciją

Renkamą informaciją naudojame įvairiais būdais, įskaitant:

  • Teikiame, valdome ir prižiūrime savo žiniatinklį
  • Patobulinkite, suasmeninkite ir išplėskite savo žiniatinklio turinį
  • Supraskite ir išanalizuokite, kaip naudojatės mūsų žiniatinkliu
  • Kurkite naujus produktus, paslaugas, funkcijas ir funkcijas
  • Bendraukite su jumis tiesiogiai arba per vieną iš mūsų partnerių, įskaitant klientų aptarnavimą, kad galėtumėte pateikti atnaujinimus ir kitą informaciją, susijusią su „webste“, bei rinkodaros ir reklamos tikslais.
  • Siųskite jums el. laiškus
  • Raskite sukčiavimo ir užkirsti jam kelią

Žurnalo failai

„BOHEMASPA“ naudoja standartinę žurnalo failų naudojimo procedūrą. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie lankosi svetainėse. Tai daro visos prieglobos įmonės ir dalis prieglobos paslaugų analizės. Žurnalo failų surinkta informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (ISP), datos ir laiko žymą, persiuntimo / išėjimo puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Tai nėra susieta su jokia asmenį identifikuojančia informacija. Informacijos tikslas yra analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, stebėti vartotojų judėjimą svetainėje ir rinkti demografinę informaciją.

Slapukai ir žiniatinklio švyturiai

Kaip ir bet kurioje kitoje svetainėje, BOHEMASPA naudoja slapukus. Šie slapukai naudojami saugoti informaciją, įskaitant lankytojų pageidavimus, ir tinklalapio puslapius, kuriuos lankytojas pasiekė ar aplankė. Informacija naudojama siekiant optimizuoti vartotojų patirtį pritaikant mūsų tinklalapio turinį atsižvelgiant į lankytojų naršyklės tipą ir (arba) kitą informaciją.

Norėdami gauti daugiau bendros informacijos apie slapukus, skaitykite „Kas yra slapukai“ .

Reklamavimo partnerių privatumo politika

Šiame sąraše galite rasti kiekvieno „BOHEMASPA“ reklamavimo partnerio privatumo politiką.

Trečiųjų šalių skelbimų serveriai ar skelbimų tinklai naudoja tokias technologijas kaip slapukai, „JavaScript“ ar „Web Beacons“, kurie naudojami jų skelbimuose ir nuorodose, rodomose BOHEMASPA, kurie siunčiami tiesiai į vartotojų naršyklę. Kai tai įvyksta, jie automatiškai gauna jūsų IP adresą. Šios technologijos naudojamos įvertinti jų reklaminių kampanijų efektyvumą ir (arba) individualizuoti reklaminį turinį, kurį matote lankomose svetainėse.

Atminkite, kad BOHEMASPA neturi prieigos prie šių trečiųjų šalių reklamuotojų naudojamų slapukų ir jų valdyti.

Trečiųjų šalių privatumo politika

„BOHEMASPA“ privatumo politika netaikoma kitiems reklamuotojams ar svetainėms. Taigi, jei norite gauti išsamesnės informacijos, patariame susipažinti su atitinkama šių trečiųjų šalių skelbimų serverių privatumo politika. Tai gali apimti jų praktiką ir instrukcijas, kaip atsisakyti tam tikrų galimybių.

Galite pasirinkti išjungti slapukus naudodami savo naršyklės parinktis. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie slapukų valdymą naudojant konkrečias interneto naršykles, ją galite rasti atitinkamose naršyklių svetainėse.

CCPA privatumo teisės (neparduokite mano asmeninės informacijos)

Pagal CCPA, be kitų teisių, Kalifornijos vartotojai turi teisę:

Prašykite, kad įmonė, kuri renka vartotojo asmens duomenis, atskleistų kategorijas ir konkrečius asmens duomenis, kuriuos įmonė surinko apie vartotojus.

Prašykite, kad įmonė ištrintų visus įmonės surinktus asmens duomenis apie vartotoją.

Prašykite, kad įmonė, parduodanti vartotojo asmens duomenis, neparduotų vartotojo asmens duomenų.

Jei pateiksite užklausą, per mėnesį turėsime jums atsakyti. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis.

GDPR duomenų apsaugos teisės

Norėtume įsitikinti, kad gerai žinote visas savo duomenų apsaugos teises. Kiekvienas vartotojas turi teisę į šiuos dalykus:

Teisė susipažinti - jūs turite teisę prašyti savo asmens duomenų kopijų. Mes galime imti nedidelį mokestį už šią paslaugą.

Teisė į ištaisymą - jūs turite teisę reikalauti, kad mes ištaisytume bet kokią jūsų manymu netikslią informaciją. Jūs taip pat turite teisę prašyti, kad mes užpildytume jūsų manymu neišsamią informaciją.

Teisė ištrinti - jūs turite teisę reikalauti, kad ištrintume jūsų asmens duomenis, esant tam tikroms sąlygoms.

Teisė apriboti duomenų tvarkymą - turite teisę reikalauti, kad tam tikromis sąlygomis apribotume jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Teisė prieštarauti duomenų tvarkymui - jūs turite teisę prieštarauti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tam tikromis sąlygomis.

Teisė į duomenų perkeliamumą - turite teisę prašyti, kad surinktus duomenis perduotume kitai organizacijai arba tiesiogiai jums, esant tam tikroms sąlygoms.

Jei pateiksite užklausą, per mėnesį turėsime jums atsakyti. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis.

Informacija apie vaikus

Kita mūsų prioriteto dalis yra vaikų apsaugos, naudojant internetą, pridėjimas. Mes skatiname tėvus ir globėjus stebėti, dalyvauti ir (arba) stebėti ir vadovauti jų internetinei veiklai.

BOHEMASPA sąmoningai nerenka jokios asmenį identifikuojančios informacijos iš vaikų iki 13 metų. Jei manote, kad jūsų vaikas pateikė tokią informaciją mūsų svetainėje, primygtinai rekomenduojame nedelsiant susisiekti su mumis ir dėsime visas pastangas norėdami greitai pašalinti tokią informaciją iš mūsų įrašų.