Slapukų politika

Slapukų politika BOHEMASPA.LT

Tai yra BOHEMASPA.LT slapukų politika, prieinama iš https://bohemaspa.lt/

Kas yra slapukai

Kaip įprasta beveik visose profesionaliose svetainėse, ši svetainė naudoja slapukus, kurie yra maži failai, atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, siekiant pagerinti jūsų patirtį. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka, kaip mes ją naudojame ir kodėl kartais reikia saugoti šiuos slapukus. Mes taip pat pasidalinsime, kaip galite užkirsti kelią šių slapukų saugojimui, tačiau tai gali sumenkinti arba „sugadinti“ tam tikrus svetainių funkcijų elementus.

Norėdami gauti daugiau bendros informacijos apie slapukus, skaitykite „Kas yra slapukai“ .

Kaip naudojame slapukus

Mes naudojame slapukus dėl įvairių priežasčių, nurodytų toliau. Deja, daugeliu atvejų nėra jokių pramoninių standartų, kaip išjungti slapukus, visiškai neišjungiant funkcijų ir funkcijų, kurias jie prideda šioje svetainėje. Rekomenduojama palikti visus slapukus, jei nesate tikri, ar jums jų reikia, ar ne, jei jie naudojami jūsų teikiamai paslaugai teikti.

Slapukų išjungimas

Galite užkirsti kelią slapukų nustatymui koreguodami naršyklės nustatymus (kaip tai padaryti, žr. naršyklės žinyną). Atminkite, kad slapukų išjungimas turės įtakos šios ir daugelio kitų jūsų lankomų svetainių funkcionalumui. Išjungus slapukus, taip pat bus išjungtos tam tikros šios svetainės funkcijos ir funkcijos. Todėl rekomenduojama neišjungti slapukų.

Mūsų nustatyti slapukai

  • Kontaktų formos susijusius slapukus

    Kai pateiksite duomenis naudodamiesi tokia forma, kokia yra kontaktų puslapiuose ar komentarų formose, gali būti nustatyti slapukai, kurie prisimins jūsų vartotojo informaciją būsimai korespondencijai.

Trečiųjų šalių slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais mes taip pat naudojame slapukus, kuriuos pateikia patikimos trečiosios šalys. Šiame skyriuje išsamiai aprašoma, su kokiais trečiųjų šalių slapukais galite susidurti šioje svetainėje.

  • Ši svetainė naudoja „Google Analytics“, kuris yra vienas iš labiausiai paplitusių ir patikimiausių analizės sprendimų žiniatinklyje, kad padėtų mums suprasti, kaip naudojatės svetaine ir kaip galime pagerinti jūsų patirtį. Šie slapukai gali sekti, pavyzdžiui, kiek laiko praleidžiate svetainėje ir puslapiuose, kuriuose lankotės, kad galėtume toliau kurti patrauklų turinį.

    Daugiau informacijos apie „Google Analytics“ slapukus rasite oficialiame „Google Analytics“ puslapyje.

Daugiau informacijos

Tikimės, kad tai paaiškino jums dalykus ir, kaip buvo minėta anksčiau, jei yra kažkas, ko nežinote, ar jums reikia, ar ne, paprastai saugiau palikti slapukus įjungtus, jei jie sąveikauja su viena iš funkcijų, kurias naudojate mūsų svetainėje.

Tačiau jei vis dar ieškote daugiau informacijos, galite susisiekti su mumis vienu iš mūsų pageidaujamų susisiekimo būdų:

  • El. paštas: telsiai.bohema@gmail.com